KURZY A PŘIHLÁŠKA

Váš talent je odpověď

8.3.
2019
od 18:00 do 21:00
MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
990 Kč

Většina z nás si v určitém okamžiku svého života položí 3 ZÁSADNÍ OTÁZKY:

Mám já vůbec nějaký vyjímečný talent?

Jak mohu smysluplně prospět světu?

Můžu být dobře finančně ohodnocen/á za svou vyjímečnost a jedinečnost?

Většinou si na naše otázky odpovídáme dost jednoznačně. "neustále narážím na lidi s vyjímečným talentem, ale já jsem obyčejná žena, průměrný muž a takhle to bohužel bude po celý můj život"

NEPLEŤTE SI DOVEDNOSTI S TALENTEM

NEjsem špičkový mentor a trenér paměti, ale můj talent REBELIE mi dává v očích mých klientů naprostou vyjímečnost.

Jitka Kolaříková NENÍ nejlepší masérka, ale její talent PRESTIŽ způsobil, že má několik měsíců dopředu vyprodáno, i když má vyšší ceny.

I když lektorka Lena Komanická NEMÁ silné podnikatelské myšlení a ambice "přitáhla" svou VÁŠNÍ (talent) na své kurzy pánevního dna stovky žen.

Dovednost je dřina. Talent je energie.

Každý člověk má talent. ALE NE každý ho zatím odhalil.

Když používáme svůj talent, tak se nacházíme ve vysoké energii. Nemusíme s nikým soutěžit a nemusíme nikoho pokořit, aby jsme byli prospěšní a dobře placení.

V průběhu přednášky 
vás seznámíme se sedmi talenty a rovnou si je vyzkoušíme v praxi. Budete odcházet s poznáním, že vy a třeba i vaše děti dokážete skrze své talenty zlepšovat život druhých lidí. 

Lektor kurzu Kalman Horvát má dva silné talenty. VÁŠEŇ - vytváří s lidmi silné a vřelé vztahy. REBELII - přináší neobvyklé postupy a řešení. Díky těmto talentům upoutal pozornost českých i zahraničních firem. Vytvořil kurz Netradiční finanční gramotnosti a spolupracuje s ženskými podnikatelskými kluby. 

Video s Mgr. Kalmanem zde:


 

www.kalman.cz

Všechna práva vyhrazena.

© 2018

Design B. Třešnáková.  Vytvořeno v
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte   zde.