Finanční gramotnost podle duchovních zákonů

14.7.
2020
od 18:30 do 21:30
Online z domova
1200 Kč

Proč spousta dobrých a čestných lidí „bojuje“ s penězi? Proč jejich příjmy nerostou, ani když se snaží?

První příčinou je duchovní naivita

Kvůli duchovní naivitě jsem i já měl spoustu problémů. Peníze mi stačily na jednu pytlíkovou polévku denně a hrozily mi exekuce. Situace se začala otáčet, až když jsem pochopil, že peníze mají trochu jinou povahu, než mám já.

  • Peníze nezajímá morálka a spravedlnost. Proudí i k lidem, kteří lžou a kradou. Poctivost je důležitá hlavně pro nás samotné, ale nečekejme za ni větší peníze. (Moje první iluze praskla)
  • Peníze často nezajímá kvalita. Lidé s menšími profesními dovednostmi nezřídka vydělávají a budou vydělávat víc než vy a víc než já. (Druhá rána)
  • Peníze jsou jako my muži. Bojí se silných a impulzivních emocí a intenzivní vášně. Proudí spíše k lidem s „chladnou“ hlavou a jasnou myslí. (Moje iluze o vášni praskla)

Teď už víte nebo tušíte, že za poctivou práci nedostanete vždy poctivou odměnu. Také vidíte, že kvůli nekontrolované vášni a nadšení jste si neuhlídali vlastní hranice a nechávali jste se využívat. Poctivosti ani vášně se nevzdávejte, ale nespoléhejte jenom na ně.

NEMUSÍTE SE HONIT ZA PENĚZI, ABYSTE JICH MĚLI VÍCE

Už víte, čeho se peníze bojí. A chcete vědět, co je skutečně přitahuje? Přitahuje je DŮVĚRA. Jde o to, kdo a proč vám věří. V době karantény mi uvěřily desítky lidí a koupily si ode mě on-line program „Jak se učit pravou hemisférou“. Jedno divadlo v této „nepříznivé“ době získalo od sponzorů několikamilionovou finanční podporu. Skutečnou měnou nejsou peníze, ale DŮVĚRA. Ta má pět stupňů. Budeme o nich spolu mluvit.

Zvu vás na tříhodinový on-line seminář s videozáznamem:

  • Budeme rozpuštět naši spirituální naivitu.
  • Zmírníme negativní emoce spojené s penězi.
  • Podíváme se na váš finanční potenciál.
  • Řekneme si, jak na ekonomické turbulence.
  • Vysvětlíme si, jak inteligentně šetřit…
  • … i jak zvyšovat své příjmy pomocí důvěry.
  • Každého z vás nasměrujeme na jeho přirozenou cestu hojnosti.

Lektor semináře Kalman Horvát: „Neučím vás proto, že bych byl lepší než vy. Učím vás proto, že jsem udělal více chyb a přešlapů.“ Kalman je propagátorem podnikání podle buddhistických principů.

Cena: 1200 Kč (předem převodem na účet) V ceně je zahrnut videozáznam ze semináře přístupný do konce července. 

Místo máte rezervované po zaplacení kurzovného 1200 Kč na účet: 1459717018/3030. Do zprávy pro příjemce napište vaše celé jméno. Variabilní symbol: 1407.  On-line seminář proběhne přes platformu Zoom. Přihlášeným účastníkům pošlu nejpozději den před seminářem odkaz na vysílání a pokyny k připojení. 

Dotazy a informace: Lena Achmer, tel: 774 245 402 nebo Peter Bartal, tel: 604 539 415 

www.kalman.cz

Všechna práva vyhrazena.

© 2020

Design B. Třešnáková.  Vytvořeno v
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte   zde.