Finanční gramotnost podle přírodních zákonů

6.5.
2020
od 18:00 do 21:00
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha
1200 Kč

PENÍZE JSOU PŘÍBĚHEM, KTERÝ VYPRÁVÍME SOBĚ I DRUHÝM. S touto pravdou jsem se musel popasovat, když mi můj americky kouč řekl: "Kalmane přestaň prodávat svůj deseti hodinový trénink paměti za 2.500 kč. Prodávej ho za 25.000 kč. Máš na to půl roku". Než ukončil náš skype hovor tak dodal "změň svůj příběh a změní se tvá realita".

Má náš příběh takovou moc, aby změnil naší realitu? 

A. Týdně dokážu ušetřit maximálně stovku. Z takhle malých peněz rozhodně nezbohatnu tak nešetřím.

B. Každý týden si ukládám stovku. Musím přijít na to jak si ukládat dvě.                                                                                                                                          

NEBO

A. Jsem placená za hodinovou práci. (150 kčh) Víc už mi asi nikdo nezaplatí. (Chci víc peněz  = musím pracovat víc hodin.)
B. Nejsem placená za hodinovou práci. Jsem placená za změnu, kterou přináším do života svých klientů. (Chci víc peněz = musím lépe řešit naléhavé nebo naléhavější problémy svým klientům či zaměstnavateli.

Naše finanční gramotnost nepropaguje produkty. Propaguje nové příběhy a nové chování. 

Čekají nás dva praktické kroky:                                                                                        1.Budeme  vytvářet finanční rezervu: pomocí inteligentních přírodních zákonů (lektor je rebel, takže nečekejte klasiku).
2. Budeme zvyšovat vaši hodnotu v očích vašich klientů a zaměstnavatelů - co by se stalo s vaším příjmem, kdyby vaši klienti a zaměstnavatelé poznali, že jste pro ně téměř nenahraditelní?

Tří hodinovým kurzem vás provede Mgr. Kalman Horvát.
"Ani ve snu mě nenapadlo, že náš kurz nadchne i profesionály z oblasti financí. Největší radost však máme z účastníků, kteří po našem setkání přešli od jednoduché teorie k těžší praxi"

Finanční gramotnost nemá ten kdo jednou nahromadil spoustu peněz. Má jí ten, kdo se dokázal z uplné nuly opět dostat k finanční stabilitě. 

Rezervace na kurz je platná po odeslání zálohy nebo kurzovného (800/1200) na čílo účtu 1459717018/3030 s var.symbolem data kurzu. 

Těšíme se na Vás:)

www.kalman.cz

Všechna práva vyhrazena.

© 2020

Design B. Třešnáková.  Vytvořeno v
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte   zde.