MateMagika počítání pravou hemisférou

24.4.
2019
od 10:00 do 13:00
Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
1500 Kč

Jsme rodiče, kteří věří v moudrost a inteligenci svých dětí, přestože mají z matematiky horší známky než většina jejich spolužáků.
Věříme jim, i když jejich učitelé a vychovatelé o nich pochybují. Nebudeme čekat, až se někdy v budoucnu změní vzdělávací systém – uděláme první a zásadní krok už dnes. Naučíme se s Kalmanem MateMagiku, a postupně do ní zasvětíme i naše děti.

Ano, naše dítě má horší známky, protože má jiné, netuctové myšlení. My nedovolíme, aby omezené výukové metody oslabily jeho sebedůvěru a jedinečnost.


Učitelé často kritizují děti i za správný výsledek, k němuž došly jiným postupem. Ministerstvo školství však konečně připustilo, že ke správnému výsledku vedou různé cesty a postupy. Budeme tedy spolu akreditovaně počítat pomocí:

prstů
mandal
představivosti
čínských čar nebo
mystických vzorečků

 

Obsah kurzu:
První dvě hodiny workshopu věnujeme sčítání, odčítání, násobení a dělení na úrovni prvního stupně ZŠ.
Třetí hodinu workshopu se zaměříme na superpaměť. Lektor zodpoví vaše otázky ohledně studia cizích jazyků, dlouhých studijních textů, pamatování si množství abstraktních čísel atd.

 

----------------

MATKA Z PLZEŇSKA:
,,Moje 12-letá dcera Míša přes veškerou snahu nás rodičů a učitelů nezvládala malou násobilku. Spolupráce s Kalmanem začala přes Youtube. Míša se od něj během 3 minut naučila násobit devíti. Měla z tohoto okamžitého ‚zázraku‘ obrovskou radost. Zavolali jsme Kalmanovi, a on přijel k nám. Během dvou setkání mě i Míšu naučil malou násobilku na prstech. Její učitelka byla v ‚šoku‘, když viděla Míšu násobit s úsměvem na tváři.“


Od učitelů i rodičů víme, že:
MateMagika často pomohla dětem, kterým klasická matematika nefunguje.
MateMagika velmi baví děti, které sice klasiku zvládají, ale nudí je, nebo k ní mají odpor.
Dětem s ADHD nabízí MateMagika akční přístup, který se neomezuje jen na tužku, papír a suché vzorečky.

--------------

Čím hůře vaše dítě zvládá klasickou matematiku, tím více nás zajímá.Cena workshopu: 1500 Kč (v hotovosti na místě)

V ceně je zahrnut také online kurz MateMagiky (40 videí)

  

Registrace: Zašlete e-mail se svým jménem a telefonním číslem na adresu: p.barny@post.cz

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

----------

Je kurz vhodný i pro vaše děti? Po dohodě s lektorem můžete přijít na kurz i s dítětem. Pro vaše dítě máme účast na našem workshopu za 500 Kč. Zavolejte Kalmanovi: 774 642 681

 

www.kalman.cz

Všechna práva vyhrazena.

© 2019

Design B. Třešnáková.  Vytvořeno v
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte   zde.