Podnikání podle 5 buddhistických principů

16.10.
2020
od 18:00 do 21:00
centrum Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
1500 Kč

Víme, že Buddha mluvil se svými žáky o utrpení a cestě k osvícení. Mezi jeho žáky patřili také podnikatelé a obchodníci. Uhádnete jejich nejčastější otázku???

 “Co mám dělat proto, abych měl/a dobré klienty, dobré peníze a dobrou karmu?”
 
Buddha svým žákům (tedy i nám), předal pět principů, které jsou praktickou etickou i spirituální odpovědí na naše podnikatelské otázky, nejasnosti a krize.
Náš současný úspěch i neúspěch má jen jednu jedinou příčinu - vznikl z našich každodenních rozhodnutí. Buddha nám neříká, jak máme vydělat co nejvíc peněz, protože peníze nejsou skutečnou příčinou úspěchu. Učí nás, jak se rozhodovat.
 
Jaký Buddhův princip byste nyní chtěli nebo potřebovali hlouběji pochopit?
 
Jste čestní a laskaví? Odevzdáváte klientům dobrou práci? Dáváte jim víc než se od vás žádá a přesto jste špatně nebo nedostatečně ohodnocení?
První princip nám vysvětluje, jak postupně zvyšovat své příjmy, aniž bychom se museli honit za penězi. Pomoci tohoto principu jsem úspěšně 10x znásobil cenu za můj program - trénink paměti. Peníze jsou naším zrcadlem a to se dá čistit.  
PRINCIP PRVNÍ - nejste placení za laskavost ani za své zásluhy. Jste placení za svou karmu peněz.  
 
Hledáte konkrétní téma své podnikatelské seberealizace? Hledáte svou misi?  
PRINCIP DRUHÝ - na svou misi se neptejte své vášně. Poraďte se se svou moudrostí - smrtelností.  
 
Jste lidé, kterým jejich vášeň, instinkty nebo intuice skvěle fungují ve vztazích, ve sportu nebo v umění? Pokud řikáte ANO tak je možné, že vám vaše tělesné a emoční radary zatím v podnikání nepomáhají. Možná nevíte, jak vytvořit atraktivní produkt-službu, jak sehnat ty správné lidi, kde a jak začít s marketingem, jak vytvořit netuctový web...  
PRINCIP TŘETÍ - nedělejte své vlastní rozhodnutí. Rozhodujte se vždy v souladu se svou dharmou = misí.  
 
Máte skvěly produkt službu, ale klienti nereagují na vaše PR články, kampaně, reklamy, web, videa a promoakce? Stejně jako já ani vy nechcete nikoho otravovat a přemlouvat. Řiďte se touto instrukci:
PRINCIP ČTVRTÝ - nehledejte vášeň uvnitř sebe. Hledejte jí venku mimo sebe.  
 
Prožíváte podnikatelskou krizi? To co vám dosud fungovalo už nefunguje? Už si nevěříte a proto stojíte na místě? Pochopte princip bojovníka.  
PRINCIP PÁTÝ - když máte krizi, tak následujte svůj strach a pěstujte vnitřní mír.  
 
PROGRAM WORKSHOPU
Čeká nás tří hodinové setkání.  

  • pochopíme rozdíl mezi klasickým a Buddhovým přístupem k podnikání.  
  • abstraktně znějící principy přeložíme do srozumitelného jazyka. Poodkryjeme velké tajemství - karmu  peněz i to jek ji postupně měnit.  
  • pozornost budeme věnovat misi i tomu, jak se podle ní den za dnem rozhodovat.  
  • od Kalmana uslyšíte reálné příběhy jeho klientů. Jejich podnikatelský problému a řešení pomoci některého z pěti principů.  

 
WORKSHOPEM TO ROZHODNĚ NEKONČÍ, ALE ZAČÍNÁ  
Nejpozději do 48 h po workshopu vám na email zašleme přistup k neveřejným videům, které jsme točili s myšlenkou na vás účastníky našeho programu. Zde budeme pokračovat ve studiu pěti Buddhových principů. Samotný workshop stoji 1500 Kč. Video prograrm vám věnujeme. 

Cena: 1500 Kč na účet 1459717018/3030 s var. symbolem  1610

Kontaktní osoba: Lena Achmeer 774245402  lenaachmeer@centrum,cz

---------------

 

www.kalman.cz

Všechna práva vyhrazena.

© 2020

Design B. Třešnáková.  Vytvořeno v
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte   zde.