Podnikání podle buddhistických principů

14.11.
2018
od 18:00 do 21:00
Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
490 Kč

Je DNES možné úspěšně a přitom laskavě podnikat? Během tohoto semináře si ukážeme, jak ze svých tužeb a potřeb udělat příležitost pro druhé lidi, jak pomocí empatie vylepšovat své produkty, služby, prezentace i webové stránky a jak jednat, aby se našemu týmu, klientům a partnerům vyplatil náš úspěch.

 

---------

Obchodník se zeptal Buddhy: „Mohu dosáhnout trvalého štěstí, když značnou část své energie věnuji tomu abych zbohatnul?“

Buddha odpověděl:  „Tvé podnikání ti přinese úspěch i trvalé štěstí, jestliže nezbohatneš na úkor druhých lidí, ale zbohatneš spolu s druhými lidmi."

 

Seminářem vás provede „rebel" Mgr. Kalman Horvát.

„Když jsem před 9 lety začínal jako business kouč, tak jsem byl plný energie a nadšení. Po dvou letech jsem pocítil naprostou prázdnotu a hlubokou krizi. Sám sebe jsem se ptal: ,PROČ vlastně pomáhám firmám, aby pomocí prodejních technik tahaly z lidí peníze?" 

 

O rok později jsme začali s podnikateli a podnikatelkami prakticky uplatňovat buddhistické principy v podnikání a staly se tři zajímavé změny:

1. Stoupla kvalita našich služeb a produktů.
2. Klienti, dodavatelé a obchodní partneři nás začali mnohem více podporovat a doporučovat.
3. Zlepšila se spolupráce v našich týmech a nezřídka i vztahy v naších rodinách.

Vydělávat spolu s druhými lidmi je mnohem jednodušší, zábavnější a levnější než...

 

Cena: 490 Kč (v hotovosti na místě) 


Registrace: Zašlete e-mail se svým jménem a telefonním čísem na adresu: p.barny@post.cz

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

------------

Přečtěte si také rozhovor: Jak úspěšně podnikat podle budhistických principůVíce zde: https://www.peterbartal.cz/products/podnikani-podle-buddhistickych-principu-streda-14listopadu/

www.kalman.cz

Všechna práva vyhrazena.

© 2019

Design B. Třešnáková.  Vytvořeno v
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte   zde.