https://www.traditionrolex.com/27 the unique purchase benefit is probably the features of best imitation swiss rolex watches.high end replica automatic rolex day date m118348 0096 36mm mens black dial automatic from replicamaker. https://www.traditionrolex.com/27 Reference | kalman.cz

Jiří (mediální konzultant)

Pro spolupráci s Kalmanem jsem se rozhodl i přesto, že jsem neměl žádné zásadní podnikatelské starosti. Dalo by se říct, že jsem ve svém oboru poměrně úspěšný. V roce 2011 jsem byl vyhodnocen jako jeden ze tří nejlepších mediálních konzultantů skupiny Radio Investments, která v současné době ovládá 12 rozhlasových stanic v České republice.

Kaučování s Kalmanem jsem pojal jako výzvu či experiment.

This company is a legit option and offers a variety of assignments, including research papers and math help. Although there are recent post on custom research paper writing service with a mixed reviews about this company, it's worth a shot if you're under a tight deadline. In addition to cheap research papers, this service also offers other writing services, such as Powerpoint presentations. Its writers are experienced and have excellent English skills. Moreover, you can expect a fast turnaround and quality of writing.

Procvičovali jsme techniku aktivního poslechu, učili jsme se, jak záměrně u potenciálních i současných klientů probouzet zvědavost, důvěru a především naději, že jim dokážu přinést taková řešení, která hledají. Zjistil jsem, že každé zvýšení příjmů si z mé strany žádá změny v myšlení a jednání. Ačkoliv jsem se nepřiměl k tomu, abych vše nové vložil do své podnikatelské praxe, mé příjmy v porovnání s předchozím rokem po 10 hodinové spolupráci s Kalmanem stouply o 25 %.

Bc. Jiří Škvára, 777 179 989, jskvara@kiss.cz

DEFIRE spol. s r. o. (pražská realitní společnost)

"První tři roky našeho podnikání byly do značné míry neorganizované a chaotické. Někdy se nám dařilo lépe, někdy hůře a my nevěděli, co a jak dělat pro dlouhodobé zlepšení a stabilitu.

S Kalmanem jsme začali spolupracovat před dvěma lety. Zpočátku nás k této spolupráci vedla jediná touha - vydělávat více peněz. Společně jsme se učili novým organizačním a komunikačním dovednostem. Po čase jsme zjistili, že ani my na vedoucích místech, ani naši makléři nedokážeme kvůli vyšším ziskům změnit své zažité podnikatelské "zlozvyky". Společně jsme tedy dospěli k poznání, že honba za penězi naší firmě nesvědčí, protože nikoho z nás dlouhodobě nemotivuje.

Zvolili jsme 6 nových firemních priorit. Tou nejdůležitější, kterou nám Kalman zpřístupnil, je NADCHNOUT a FASCINOVAT co nejvíce lidí kvalitou našich služeb. Přijetím této a dalších pěti zásadních priorot došlo k několika významným změnám:

1. Soustředíme se především na klienty: promyšlenými dotazy jsme zjišťovali skutečné touhy a potřeby našich klientů. Začali jsme je naplňovat a překračovat.

2. Kvalita našich služeb stoupá, což s eprojevilo tak, že průměrný plat našich makléřů vzrostl na 40.000,- Kč měsíčně.

3. Výrazně se zlepšily vztahy a atmosféra uvnitř našeho týmu.

Ačkoli jsme téměř denně zaplavováni nabídkami jiných školitelů, držíme se našeho kouče Kalmana. To, co učí, sám dělá.

Postupy, strategie i hodnoty, které s námi sdílí, jsou čím dál tím účinnější a zábavnější. Má obrovský podíl na tom, že:

80 % těch, kteří se drželi našich pokynů, prodalo svou nemovitost do 3 měsíců!

Jaroslav Hejra a Veronika Pešatová, 604 420 444, http://www.defire.cz/
 

Hanka (tlumočnice a učitelka němčiny)

"Jako soukromá učitelka němčiny jsem řešila tři témata:

jak zvýšit své ceny, aniž bych se připravila o stávající studenty

jak naopak ještě zvýšit počet zájemců o výuku

jak zvýšit zajímavost svých hodin, aby výuka byla ještě efektivnější a zábavnější.

Hned na začátku prvního setkání jsem Kalimu řekla, že chci zvýšit ceny i počet klientů, ale že odmítám jakékoliv manipulativní marketingové techniky a postupy. Vymysleli jsme takové postupy, které byly pro mne velmi zajímavé, férové a příjemné.

Soustředili jsme se na dva cíle:

1. Obsah výuky bude maximálně odpovídat skutečným potřebám studentů, tzn. že praktický obsah lekcí bude odlišný pro řidiče kamionů, manažerku či au-pair chystající se pracovat v Německu.

2. Místo klasického školního biflování slovíček a gramatiky nabídnu velmi účinné a zábavné paměťové techniky, které studentům přinesou rychlejší výsledky a vyšší sebedůvěru.

Kali mi navrhl cestu ke splnění uvedených cílů: stát se profesionální trenérkou paměti a své nové praktické dovednosti vložit do výuky němčiny.

Moje současnost?

Zvýšila jsem ceny a také mám více studentů. Hodiny jsou zábavné a především praktické. Rovněž jsem začala učit studenty, matky s dětmi i seniory paměťovým technikám, díky kterým si bez běžného školního biflování pamatují mnohem více. Na Kalim oceňuji především jeho lidský přístup a velký smysl pro humor.

Hana Vácová, 774 949 724, hankavacova@seznam.cz

www.kalman.cz

Všechna práva vyhrazena.

© 2024

Design B. Třešnáková.  Vytvořeno v
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte   zde.
https://www.traditionrolex.com/27